IX. Soproni Cross Futás

Időpont, helyszín:
2018. szeptember 16. (vasárnap) 10:00 óra, Sopron, Lővér Kemping

Eredmények

400 m fiú (3-4 év)
1.Csikos Olivér
2.Radits Levente
3.Udvardi Erik
4.Garay Gergely
5.Ráduly Bendegúz Tamás
6.Vizer Jakab
7.Presits Magor
8.Molnár Marcell
9.Lapos Ádám
10.Pandur Máté
11.Nagy Olivér
12.Elias Foeger
13.Horváth Márton
400 m lány (3-4 év)
1.Szabó-Kirády Bori
2.Schneider Noémi
3.Vasslaki Hanna
4.Hatos Flóra
5.Schiller Nóra
6.Matuszka Janka
7.Keszthelyi Letta
8.Elek Dóra
9.Tárnoki Rebeka
10.Mészáros Júlia
11.Nagy Bianka Lilla
12.Csonka Trkala Kata
400 m fiú (5-6 év)
1.Kelemen Bendegúz
2.Lichtl Áron
3.Cseke Attila
4.Kovács Bence
5.Bujdosó Mátyás
6.Tamás Máté
7.Garay Márton
8.Tóth Kristóf
9.Pete Balázs
10.Németh Fülöp
11.Tóth Zsombor
12.Triber Simon
13.Mészáros Dániel
14.Vinkovics Márton
15.Bendes Marcell
16.Polyák Péter
17.Csorba Péter Milán
18.Nagy Bulcsú
400 m lány (5-6 év)
1.Hidy Teréz
2.Vizer Nóra
3.Egresits Petra
4.Varga Luca
5.Nagy Nina Liliána
6.Monosi Panna
7.Tóth Lili
8.Cinicze Emma
9.Payrits Zorka
10.Pandur Emma
11.Orovitz Zita
12.Wetzer Borbála
13.Stummer Eszter
14.Oláh Tilda
15.Barkovics Emilia
16.Palotai Adél
17.Bugleditch Flóra
18.Csákvári Petra
19.Kozma Nóra
20.Gáll Dóra
800 m fiú (7-8 év)
1.Hidy Krisztián
2.Steinwenger Roni
3.Moser Barnabás
4.Kiss Dániel
5.Vizer Benedek
6.Mozes Csaba
7.Elek Levente
8.Bencsik Bálint
9.Presits Hunor
10.Uzoni Jordán
11.Uzoni Milán
12.Csikos Barnabás
13.Kocsis Mátyás
14.Barkovics Dávid
15.Hámori Koppány
16.Fekete Dávid
17.Biber Dominik
18.Horváth Bendegúz Zoltán
19.Hatos Bertalan
800 m lány (7-8 év)
1.Szekendi Norina
2.Gyallai Virág
3.Takács Laura
4.Stánitz Réka
5.Gilicz Vanda
6.Fenyvesi Adél
7.Csonka Emilia
8.Horváth Petra
9.Garay Boglárka
10.Sosztarich Zoé
11.Kiss Dorka
12.Kincses Petra
13.Wetzer Anna
1100 m fiú (9-10 év)
1.Kovács Boldizsár
2.Kádár Lőrinc
3.Stánitz Gergely
4.Uzoni Eliot
5.Nagy Zétény
6.Kis-Soós Hunor
7.Cserjesi Marcell
8.Sáli Máté
9.Halász Kornél
10.Varga Botond
11.Berky Szabolcs
12.Bognár Zalán
13.Takács Barnabás
14.Orovitz-Molnár Máté
15.Tóth Mátyás
1100 m lány (9-10 év)
1.Lichtl Liána
2.Horváth Hanna
3.Höfer Zsófia
4.Vajda Júlia
5.Szabó-Kirády Liza
6.Horváth Dalma
7.Kovács Brigitta
8.Cseke Hanga Ilona
9.Gáncs Nóra
1600 m fiú (11-12 év)
1.Nyikos Balázs
2.Kovács Áron
3.Sály Barnabás
4.Tar Máté
5.Márk Benedek
6.Gyallai Zsombor
7.Nagy Koppány
8.Horváth Bulcsú
9.Monosi Zsombor
10.Kiss Benedek
11.Kovács Bertold
12.Tóth Gábor
13.Farkas Milán
1600 m lány (11-12 év)
1Kádár Eszter
1Moser Boglárka
2Pallagh Dorka
3Bugledich Réka
4Zselyki Boglárka
5Nagy Kira
6Grubits Enikő
7Plangán Réka
8Fenyvesi Flóra
9Szabó Vivien
10Gigler Bianka
11Stilling Panna
12Stummer Anna
13Pintér Lili
Női 5 km 13-15 (15)
 NévIdőKül.
1 Nagy Emma 24:57 0:00
2Nagy Hanna 26:41 +1:44
3 Kádár Anna 28:23 +3:26
3 Horváth Krisztina 28:23 +3:26
5 Kristóf Adél 28:48 +3:51
6 László Vanda 29:08 +4:11
7 Pécsi Kinga 29:46 +4:49
8 Horváth Dorina 31:21 +6:24
9 Lapos Rita 33:13 +8:16
10 Horváth Réka 33:23 +8:26
11 Fekete Hanna 38:32 +13:35
12 Kovács Dorka 39:37 +14:40
13 Orbán Friderika 41:31 +16:34
14 Sebő Veronika 97:29 +72:32
Női 5 km 16-19 (3)
 NévIdőKül.
1 Vanya Vivien 31:21 0:00
2 Kincses Daniéla 34:46 +3:25
Női 5 km 20-30 (6)
 NévIdőKül.
1 László Ágota 30:39 0:00
2 Darabont Tündi 34:33 +3:54
3 Kállai Petra 36:05 +5:26
4 Kőműves Renáta 38:01 +7:22
4 Gyimesi Krisztina 38:01 +7:22
6 Székelyhidi Rita 41:13 +10:34
Női 5 km 31+ (12)
 NévIdőKül.
1 Birkmayer Barbara 26:34 0:00
2 Uzoni Nóra 28:05 +1:31
3 Igar Balázsné 29:31 +2:57
4 Solymos Réka 29:56 +3:22
5 Gyimesi Henriett 30:25 +3:51
6 Pajricsné Szabó Móni 33:36 +7:02
7 Máté Judit Mária 35:30 +8:56
8 Jéger Katalin 35:59 +9:25
9 Kállainé Sinkó Anita 36:05 +9:31
10 Sebestyén Judit 38:07 +11:33
11 Feketéné Veres Andrea 38:46 +12:12
12 Pirkáné Bognár Enikő 40:05 +13:31
Női 10 km 10-16 (1)
 NévIdőKül.
1 Horváth Anna 61:23 0:00
Női 10 km 17-35 (12)
 NévIdőKül.
1 Elmas Vktória 55:28 0:00
2 Szigethi Ibolya 57:53 +2:25
3 Udvardi Sarolta 58:32 +3:04
4 Kovács Réka 61:00 +5:32
5 Udvardi Anita 66:36 +11:08
6 Gyurán Zsófia 67:27 +11:59
7 Jagodits Júlia 69:25 +13:57
8 dr. Kondor Boglárka 72:08 +16:40
9 Barabits Márta 72:52 +17:24
9 Tóth Renáta 72:52 +17:24
11 Ács Szabina 83:12 +27:44
12 Irmes Henrietta 98:08 +42:40
Női 10 km 36-50 (15)
 NévIdőKül.
1 Egész Anna 50:47 0:00
2 Fülöp Alida 58:05 +7:18
3 Valkó Veronika 58:49 +8:02
4 Riba Katalin 59:34 +8:47
5 Szalay Judit 61:03 +10:16
6 Nagyné Áldott Mária 61:06 +10:19
7 Zügnné Tomor Anita 62:36 +11:49
8 Bognár Nikoletta 64:59 +14:12
9 Makné Laczay Judit 67:17 +16:30
10 Vizerné Mátz Edina 67:44 +16:57
11 Szekeres Csilla Cecília 68:51 +18:04
12 Pákozdi Erika 73:25 +22:38
13 Lipták Viktória 76:13 +25:26
14 Fehérvári Anett 79:21 +28:34
 Bierbaum Beatrix n.i. 
Női 10 km 51+ (4)
 NévIdőKül.
1 Kozák Mária 67:59 0:00
2 Hammel Terézia 68:40 +0:41
3 Fischer Erika 79:24 +11:25
4 Strassner Edit 81:52 +13:53
Férfi 5 km 13-15 (7)
 NévIdőKül.
1 Nyikos Barnabás 23:31 0:00
2 Pap Gergő 24:05 +0:34
3 Hidy Pál 26:03 +2:32
4 Szenti Kristóf 28:23 +4:52
5 Edőcs Balázs 28:32 +5:01
6 Kis-Soós Hunor 28:44 +5:13
7 Sári Barnabás 28:55 +5:24
Férfi 5 km 16-19 (2)
 NévIdőKül.
1 Kállai Roland 39:36 0:00
2 Pirka Richárd 40:05 +0:29
Férfi 5 km 20-30 (4)
 NévIdőKül.
1 Koch Ágoston 19:35 0:00
2 Ruzsits Patrik 22:41 +3:06
3 Friedl Patrik 24:17 +4:42
4 Lederer György 28:55 +9:20
Férfi 5 km 31+ (17)
 NévIdőKül.
1 Horváth Tamás 22:12v 0:00
2 Nagy Ákos 23:38 +1:26
3 Bella Ferenc 23:58 +1:46
4 Moser Balázs 24:10 +1:58
5 Herceg Zoltán 25:38 +3:2
6 Moser Balázs 25:49 +3:37
7 Igar Balázs 28:00 +5:48
8 Kovács István 29:02 +6:50
9 Gáncs Krisztián 31:03 +8:51
10 Fertői Lajos 32:27 +10:15
11 Kormos Róbert 32:44 +10:32
12 Vanya Ákos 32:49 +10:37
13 Horváth Péter 35:30 +13:18
14 Kozák András 36:37 +14:25
15 Kéry Barna 37:19 +15:07
16 Lőrincz Ákos 37:23 +15:11
17 Kállai Róbert 39:36 +17:24
Férfi 10 km 10-16 (2)
 NévIdőKül.
1 Bárdics Mátyás 56:18 0:00
2 Lapos Norbert 58:17 +1:59
Férfi 10 km 17-35 (16)
 NévIdőKül.
1 Nagy Viktor 49:16 0:00
2 Dr. Németh Gergely 49:46 +0:30
3 Falusi Tamás 51:40 +2:24
4 Fehér István 51:58 +2:42
5 Ács László 53:55 +4:39
6 Krejter Bence 54:28 +5:12
7 Varga János 54:44 +5:28
8 Gerczuj Nándor 55:36 +6:20
9 Horváth Zsombor 55:52 +6:36
10 Györe Ákos 56:03 +6:47
11 Vörös Sándor 56:35 +7:19
12 Minya Daniel 58:25 +9:09
13 Dunaveczky András 64:31 +15:15
14 Nagy Gábor 65:43 +16:27
15 Németh Viktor 69:05 +19:49
16 Ambrusch Tamás 86:42 +37:26
Férfi 10 km 36-50 (32)
 NévIdőKül.
1 Vajda Kolos 43:08 0:00
2 dr. Molnár Krisztián 48:20 +5:12
3 Mészáros Péter 48:40 +5:32
4 Csonka Tamás49:52 +6:44
5 Bognár Zsolt 50:07 +6:59
6 Pálosi Zoltán 51:35 +8:27
7 Dóka Sándor 55:11 +12:03
8 Cincár Attila 56:12 +13:04
9 Horváth Tamás 56:42 +13:34
10 Elmas Hasan 58:01+14:53
11 Tóth Gábor 58:31 +15:23
12 Pirka László 62:26 +19:18
13 Csonka István 63:36 +20:28
14 Rabi András 63:59 +20:51
15Németh Tamás 64:52 +21:44
16 Czinder Balázs 65:12 +22:04
17 Soós Géza 66:44 +23:36
18 Dalkó Benő 66:46 +23:38
19Nyikos Csaba 67:00 +23:52
20 Fülöp Richárd 67:59 +24:51
21 Holweg János 68:10 +25:02
22 Mikos Tamás 68:34 +25:26
23 Nagy Árpád 68:35 +25:27
24 Hatos Péter 69:38 +26:30
24 Kozma Péter 69:38 +26:30
26 Bendes Csaba 70:01 +26:53
27 Horváth Antal 72:18 +29:10
28 Kustor Péter 72:52 +29:44
29 Szabó Ferenc 73:25 +30:17
30 Dobróka Péter 73:47 +30:39
31 Csukovics János 75:53 +32:45
32 Holló Tibor 102:37 +59:29
Férfi 10 km 51+ (6)
 NévIdőKül.
1 Németh Frigyes 54:39 0:00
2 Kertész Gábor 58:02 +3:23
3 Kóczán János 61:55 +7:16
4 Horváth-Sarródi László 62:26 +7:47
5 Resperger Gábor 65:45 +11:06
6 Molnár Tibor 65:49 +11:10
Csapat 5 km
1.AmatőrökBirkmayer Barbara
Igar Balázs
Igar Balázsné
Moser Balázs
109:14
2.Runners
Gáncs Krisztián
Gyimesi Krisztina
Léderer György
Kőműves Renáta
136:00
Nevezés
Versenyszámok
Tervezett rajtidőpontok
Újdonság
Díjazás
Pályajelölés
Feladás
Felelősség

Előnevezni kedvezményes díjjal 2018. szeptember 12. éjfélig lehet.

Előnevezési díjak:

  • 400 m, 800 m, 1100 m, 1600 m ingyenes
  • 5300 m 2000 Ft
  • 10250 m 2500 Ft
  • 4 x 5300 m 500 Ft/fő (egyéni nevezés is kell!)

Helyszíni nevezési díjak:

  • 400 m, 800 m, 1100 m, 1600 m ingyenes
  • 5300 m 2500 Ft
  • 10250 m 3000 Ft
  • 4 x 5300 m 1000 Ft/fő (egyéni nevezés is kell!)
  • Túra 7,5 km
    • Autizmussal élők és családtagjaiknak ingyenes
    • További résztvevőknek: 1000 Ft/család
Táv Korcsoport
400 m 3-4 éves korig fiú/lány
400 m 5-6 éves korig fiú/lány
800 m 7-8 éves korig fiú/lány
1100 m 9-10 éves korig fiú/lány
1600 m 11-12 éves korig fiú/lány
5300 m 13-15 éves korig fiú/lány
5300 m 16-19 éves korig fiú/lány
5300 m 20-30 éves korig férfi/női
5300 m 30+ évesek fiú/lány
5300 m csapat, bármely korosztály
(4 főből áll, a helyezési számok összege határozza meg az eredményt; vegyes csapat esetén a csapatot a fiúknál értékeljük)
fiú/lány

Alpokalja Terepkirály futósorozaton belül érvényes kategóriák

10250 m 1. korcsoport 2002-2008
2. korcsoport 1983-2001
3. korcsoport 1968-1982
4. korcsoport 1967 előtt születettek
 

On-line nevezés esetén a nevezési díjat 3 munkanapon belül az SRSE Kisalföld Takarékszövetkezetnél vezetett 59500351-10015751 számlaszámára kérjük átutalni.

A közlemény rovatban kérjük feltüntetni a versenyző nevét és a kategóriát!!!

A csapatversenyben indulók egyszerre teljesítik a távot így minden csapattagnak kötelező egyéniben is nevezni!

Nevezés és rajtszám felvétele 5300 és 10250 méteren az adott versenyszám rajtjának kezdése előtt 30 perccel lezárul. Kérjük, hogy mindenki figyelje a megadott rajtidőpontokat és időben jelenjen meg a rajtnál.

5300 és 10250 méteren lesz elektromos időmérés!

Táv Rajtidő Kategóriák Indulók
400 m 10:00 3-4 évesek fiú/lány
400 m 10:05 5-6 évesek fiú/lány
800 m 10:10 7-8 évesek fiú
800 m 10:20 7-8 évesek lány
1100 m 10:30 9-10 évesek fiú
1100 m 10:40 9-10 évesek lány
1600 m 10:45 11-12 évesek fiú
1600 m 10:55 11-12 évesek lány
5300 m 11:10 13-15 év, 16-19 év, 20-30 év, 30 év felett + csapat férfi/nő
10250 m 11:15 Alpokalja terepkirály futósorozat valamennyi korosztálya férfi/nő
7,5 km túra 11:20 Minden korosztály számára  

Autitok Egyesülettel (Autizmussal élő gyermekekért, fiatalokért és családjaikért) együttműködve 7,5 km-es közös túra.

A versenyek után idén is 14:00 órától Autómentes nap a Lővér Kempingben, programokkal, számos ajándékkal, többek között kerékpárok kerülnek kisorsolásra!

Valamennyi résztvevő befutóérmet kap, valamint minden kategória első 3 helyezettje éremben részesül.

A 5,3 kilométeres pálya útvonala a földre festett nyilakkal végig jelölve lesz. A rajt előtt többször elhangzik, hogy az adott számnál melyik színt kell figyelni! A festés mellett továbbra is használunk jelölést a fákon, bokrokon is.

A fontosabb csomópontokban rendezők irányítják a futókat.

A felhasznált festék a természetre nem veszélyes, napfény hatására pár nap alatt lebomlik.

A verseny feladásával egy időben a rajtszámot le kell venni és átadni a verseny szervezőinek. Feladás után a versenyt folytatni nem lehet.

A versenyen mindenki a saját felelősségére indul. A verseny szervezői semmilyen felelősséget nem vállalnak.

A versenyzők tudomásul veszik, hogy a verseny jellegéből adódóan a kijelölt pályán előfordulhatnak olyan tereptárgyak, akadályok (például kövek, gyökerek, egyenetlen út, belógó faág, bokor) amelyeken való áthaladás fokozott figyelmet igényel. Az esetleg megcsúszásokkal, esésekkel illetve egyéb módon szerzett sérülésekért a szervezők semmilyen felelősséget nem vállalnak.

Felhívjuk a versenyzők figyelmét, hogy az erdőben előfordulnak kullancsok, ezért a verseny után feltétlenül ellenőrizzék/ellenőriztessék magukat.

A versenyző csak akkor indulhat el, ha a versenyre megfelelő módon felkészült és azt egészségi állapota is lehetővé teszi. Amatőr versenyző esetén javasoljuk az igazolt versenyzők számára kötelező sportorvosi vizsgálat elvégeztetését.

A versenyző köteles ügyelni a természet épségére és tisztaságára. Mindenféle szemetelés és rongálás azonnali kizárást von maga után!

A szervező fenntartja a jogot, hogy a versenykiírást bármikor módosíthassa. A módosításokat amennyiben a versenyig hátralévő idő lehetővé teszi, akkor a weblapján elérhetővé teszi. Más esetekben a verseny helyszínén ad tájékoztatást.

A versenyen óvni a versenyszám befejezését követő 30 percen belül lehet az óvási díj (10000 Ft) befizetésével. Az óvást a szervező a helyszínen (amennyiben lehetséges) kivizsgálja és a kivizsgálás eredményéről tájékoztatást ad. Az óvási díj csak akkor kerül visszafizetésre, ha az óvás jogosnak ítélik meg.

A szervezők a változtatás jogát fenntartják!
Utolsó módosítás: 2018.08.14.